Damak Köfte bir T&T Gıda markası olup, kurulduğu 1992 yılından günümüze kadar Trakya bölgesindeki çiftliklerde tamamen yerli besi olarak üretilmiş olan doğal ve sağlıklı et ürünleriyle tanınmakta ve hizmet vermektedir.

Trakya bölgesinde 30 yılı aşkın süredir et ürünleri sektöründe hizmet vermekte olan T&T Gıda,  profesyonel kadrosuyla ve günümüz teknolojilerini ve hizmet standartlarını yakından takip ederek sürekli yenilenen ekipmanları ve araçlarıyla kurumsal kimliğini daha da büyüterek Türkiye uluslararası markalarından biri olmayı hedeflemektedir.

Yüksek kalite ve hijyen standartlarıyla T&T Gıda tesislerinde kesimleri ve üretimleri yapılan Damak köfte, kırmızı et ve beyaz et mamüllerini marketlerde, restauranlarda, otellerde ve tatil köylerinde, etkinlik ve organizasyonlarda siz değerli müşterilerimizle buluşmaktadır.

Damak Köfte ürünleri her geçen gün büyüyen anlaşmalı perakende satış noktalarının ve turistik tesislerin (oteller, tatil köyleri, vb.) vazgeçilmez markalarından biri haline gelmiştir.

T&T Gıda, Damak Köfte markasını uluslararası bir Türk markası seviyesine getirebilmek için her yaştaki insanların beslenmesinde vazgeçilmez gıda olan et ürünlerinin taze, doğal ve sağlıklı olarak üretilmesi gerekliliğini ilke olarak benimsemiştir. Ayrıca, Damak Köfte markalı et ürünleri tüm kalite standartlarına ve islami koşullara uygun şekilde ISO ve Helal belgelerine sahip olarak üretim süreçlerini gerçekleştirmektedir.

T&T Gıda ailesi ve Damak Köfte markası olarak ailenizle güvenle tüketebileceğiniz et ve et ürünleri üretiyor olmaktan gurur duyuyoruz.

MİSYON

Misyonumuz; İnsan sağlığı ve güven olgusuyla çalışanlarımızın ve müşterilerimizin haklarını her durumda koruyarak hizmet etmektir. Ayrıca çevreye duyarlı, modern çağın gerektirdiği hijyenik ve teknolojik yenilikleri en üst düzeyde kullanarak üretimimizi ve gelişimimizi sağlamaktayız.

VİZYON

Vizyonumuz; Başta Trakya bölgesinin yöresel tatları ile harmanlanmış Damak Köfte lezzetinin diğer yöresel et ürünleriyle birlikte Damak Köfte markası altında, tüketicilerin beğenisine sunarak herkesin ulaşabileceği ve kurumsal kimliği daha büyük uluslararası bir Türk markası olmak.